Samodzielne dziecko

Samodzielne dziecko to pewne siebie dziecko

Zwykle rodzice cieszą się, kiedy dziecko potrafi zrobić sporo rzeczy samo na co dzień, bo oni mają mniej pracy i wysiłku. Rozwijanie u dziecka samodzielności gwarantuje jednak o wiele więcej niż tylko doraźne korzyści dla rodzica obecnie.

Samodzielność dziecka daje rodzicowi pewność, że dziecko w przyszłości poradzi sobie chętnie z nowymi wyzwaniami. Samemu dziecku da wiarę w siebie, pewność siebie, poczucie bezpieczeństwa, przekonanie, że może i potrafi i wiele więcej. Rozwijanie samodzielności u dziecka to inwestycja rodzica w to, by dziecko dobrze radziło sobie w przyszłości w każdej sytuacji. Na tym spotkaniu dowiesz się, w jaki sposób zachęcać i wspierać dziecka samodzielność, a także co zrobić, jeśli już dziecko zamknęło się na samodzielne podejmowanie nawet małych codziennych wyzwań.

Termin: 29 listopada 2021 r.

Czas trwania: 60 minut.

Cena: 55 złotych.

Ilość miejsce ograniczona. 
Organizator zastrzega sobie możliwość rozwiązania wydarzenia przy niewymaganej ilości uczestniczących osób (minimum 10).


Kilka słów o trenerze:

Joanna Hudy
absolwentka filozofii i dziennikarstwa, certyfikowany przez Amerykańską korporację Business Instructor, realizatorka Szkoły dla Rodziców i Wychowawców, autorka bloga www.jakmowic.org.pl, autorka wyróżnionego Certyfikatem Jakości Laur Eksperta 2016/2017 ebooka i książki „Rodzicu, można inaczej”; ukończyła kurs trenerów psychoterapii i socjoterapii. Prywatnie mama dwóch chłopców.

 

Półkolonie 2024

Masz pytania?

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, lub masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami:

 

ul. Zaborska 33
32-600 Oświęcim

tel.: 503 31 31 93
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek 15-20
Sobota-Niedziela 10-20

W OKRESIE WAKACYJNYM
I FERII ZIMOWYCH

Poniedziałek-Piątek 12-20
Sobota-Niedziela 10-20

Konto bankowe: ABS Bank Spółdzielczy Andrychów 60 8110 1023 2003 0304 0657 0004