Półkolonie

Jesteś zapracowanym rodzicem, który nie ma możliwości wypoczynku ze swoją pociechą przez całe wakacje?
Nie chcesz, aby Twoje dziecko nudziło się siedząc same w domu lub przed komputerem?
Przyprowadź je do Parku Family Fun!

Latem w Parku Family Fun organizujemy półkolonie dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Przygotowany przez nas program bogaty jest w liczne atrakcje. Oprócz nielimitowanej zabawy w naszej sali zabaw, dzieci uczestniczą w zabawach ruchowych i tanecznych, uczą się zdrowych nawyków, samodzielności i współpracy. Organizujemy konkursy, kreatywne zajęcia plastyczne, zabawy integracyjne, wycieczki.

Nasze półkolonie letnie stwarzają mnóstwo możliwości rozwoju poprzez połączenie zabawy z edukacją. W czasie gdy Ty spokojnie pracujesz, Twoje dziecko bawi się z rówieśnikami i rozwija nowe umiejętności pod okiem wykwalifikowanych opiekunów.

Jeśli chcesz zapewnić swoim dzieciom zabawę oraz kreatywnie, mądrze spędzony czas, to skorzystaj z naszej oferty letniej. Będzie sportowo, bajkowo, konstruktywnie, zdrowo i radośnie, czyli wszystko to, czego Twoje dziecko potrzebuje podczas wakacji!

Półkolonie trwają od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 16.00. W cenę półkolonii wliczone są wszystkie materiały do zajęć, ubezpieczenie NNW oraz wyżywienie (drugie śniadanie, obiad i podwieczorek, napoje).

Grupy będą maksymalnie 25 osobowe.

Poszukaj na stronie

Wakacyjna nocka

Parkowe codzienności.

Nie zapomnieliśmy o:

Darmowy internet Bezpłatnym internecie, dzięki któremu pozostaniecie w kontakcie ze światem i swobodnie sprawdzicie co potrzebujecie.
 
Parking Dużym, bezpłatnym parkingu, bo mimo, że nasza lokalizacja sprzyja spacerom, to gości mamy również z daleka.
 
Aromatyczna kawa Kawie i herbacie oraz smacznych przekąskach, bo gdy dzieci się bawią, dobrze zregenerować nie tylko umysł.